| teodor56 a întrebat:

Oare lumea o sa ma mai placa daca am slabit cu mult de cand eram mai puternic! funda

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Cum adica ai slabit, ai dat jos grasime sau masa musculara, de spui "de cand eram mai puternic!"
In orice caz, cine ti-a fost prieten adevarat pana acum iti v-a ramane prieten in continuare.

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cum a zis şi DKRAdrian,cine îţi e prieten adevărat te va plăcea indiferent de câte kilograme ai.Dar, într-adevăr, faptul că ai slăbit arată că eşti o persoană puternică, care vrea să se bucure de viaţă şi să trăiască sănătos, deci oamenii vor vrea să fie în jurul tău.happy

| anss23 a răspuns:

Aaa..acum am înţeles.îţi faci griji că deoarece ai slăbit,lumea te va percepe drept un om mai slab, psihic vorbind? Răspunsul meu e tot acelaşi, nu numai că cine o să te placă te va place aşa cum eşti, dar important este că eşti mai sănăos acum, deci este ceva ce ai făcut pentru binele tău.

| charna a răspuns:

Un om "puternic" nu "slabeste"

| DKRAdrian a răspuns:

Prieteni o sa te placa asa cum esti, desigur daca iti sunt prieteni