| Anonimsilver a întrebat:

Ok, am o intrebare pentru voi, o sa ziceti ca sunt nebuna dar multi oameni isi doresc asta, vreau sa am si eu o cariera, vreau colaborari si chestii de genul, sa apar la televizor, poate si in reviste, sa fiu faimoasa, am fost dansatoare, acum am un blog cu aproape 2 milioane de vizualizari (il am de aproape 2 ani):

www.violettafanb.blogspot.ro

Am 13 ani, o sa ziceti ca e doar un vis si ca sunt copil si ca imi doresc asta doar asa pe moment dar eu o tratez cu seriozitate, cum sa fac toate cele de mai sus?

Astept raspunsuri bune si serioase :))

Mai imi place si moda, ma pricep la Make-up

1 răspuns:
| Liaionnny a răspuns:

Asteapta sa intri la liceu si dupa te hotarasti singura