| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Pace TPU.
Am fost la liceu Tehnic, specializarea electromecanica unde am dat si un atestat profesional.
Am 3 diplome de competente si una de liceu unde scrie specializarea.
Ce pot sa fac cu diploma aia?
Pot sa ma angajez adică e ca un atestat?

Răspuns Câştigător
| kameliae a răspuns:

Angajeaza-te in domeniul stiut de tine. Daca stii sa lucrezi, cine nu te angajeaza? Cauta anunturi de job-uri.

1 răspuns:
| kameliae a răspuns:

Iti recomand firma Aerostar daca ai prin apropiere
(am cautat pe net aerostar electromecanica si am vazut ca angajeaza; salariul poate fi unul mic la inceput, dar poti sa castigi experienta si dupa sa te angajezi la alte firme)
La firma asta au lucrat tata si acum si fratele meu. Tata a lucrat in strainatate si a castigat mii de euro pe luna(mai exact in Israel). Aceasta firma angajeaza si in alte tari.In Romania se castiga putin.