| lolium a întrebat:

Pana la urma. medicii sunt sau nu bine platiti? din cate stiam eu, ginecologii chiar au bani.

Răspuns Câştigător
| DinamoPCH a răspuns:

Majoritatea chiar au multi bani..depinde si de specializarea lor

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pi*** intotdeauna se vor face bani, e normal ca ginecologii sa o duca bine laughing

| lolium explică (pentru anonim_4396):

laughing viata ca-n rai

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolium):

Ceva de gen, desi cred ca te saturi sa tot vezi asa ceva laughing

| prizeFTW a răspuns:

Păi se câstigă, dar în străinătate se câştigă mult mai mult decât în ţară.
Sper că ţi-am fost de folos!
Pa, pahappy

| Solsagan a răspuns:

Toţi medicii câştigă bine.

| Laura0 a răspuns:

Da sunt bine platiti..acum depinde si de medic, trebuie sa si te pricepi si sa-ti placa

| prisacarul56 a răspuns:

La ora asta un medic fara bani e un medic slabanog.