| anonim_4396 a întrebat:

Până nu demult o droaie de useri TPU tot întrebau cum pot să intre în armată!
De două săptămâni nu mai vrea niciunul!

Unde sunteți vitejilor? V-ați pierdut curajul?

Patria are nevoie de voi!

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Vor să intre în armată numai atunci cînd armata înseamnă câțiva ani de frecat menta la umbră urmați de vreo 40 de ani de pensie babană.

Dacă e vorba de luptat și de gloanțe care zboară, toți vitejii își dau seama că de fapt le place mai mult pictura și poezia.

| VasileRapidistu13 a răspuns (pentru johnnny123):

O duce bine armata română.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se penseaza si se uita la picioare sa nu aibe fire de par

Bula
| Bula a răspuns:

Viteji sunt la Counter Strike.

| Wr3nch a răspuns:

Pai ei voiau doar solda si stat degeabalaughing)

| VasileRapidistu13 a răspuns (pentru Wr3nch):

Chiar că dar nu îi judec e ceva normal sa vrei așa.

| Frank51 a răspuns:

Sunt niște copii, nu ai ce să le ceri, nici adulții nu-s mai presus.

| J0B0MAT a răspuns:

Deja nici nu mai e vorba de curaj. Ci de o datorie morală față de familie, față de tine, față de umanitate.
Nu sunt toți eroi. Ucrainienii sunt. Președintele deja e legendă. Ucrainienii trebuie să fie tare mândri. Ei rămân în istorie.
Dacă va fi și la noi război, sper doar ca măcar jumate din eroismul Ucrainei să aibă și românii. Dar deja suntem atâția oameni care ajutăm cum putem ucrainienii. Și asta e curaj.
Oamenii care fac proteste chiar și în Rusia sunt extrem de curajoși și merită tot respectul.
Ziceam acum ceva timp că avem de-a face cu unii dintre cei mai mari criminali din istorie, dar văd că și cu cei mai mari eroi.
Europa e unită cum nu a fost niciodată, oamenii de peste tot sunt uniți și sunt dispuși să se sacrifice. Nu ai cum să nu crezi că există curaj și bunătate în lume, mai multă decât rău.

| Brizbriz a răspuns:

S-au speriat de capcaunul Putin

| 1997onur a răspuns:

Eu ma duc ma jur pe dumnezeu ca ma duc las si munca si tot si m-a dus sai trag un glonţ in capul lui jegosi aia care trec cu tankul pe oamenii nevinovati ma duc si fara arma si tot ma duc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Their balls dropped off sad

| Sisiwieuc9 a răspuns:

Ei se cred în Counter Strike sau o crede ca sunt făcuți direct generali.

| Stefan927 a răspuns:

Ăștia nu să pot decide dacă să fie băieți sau fete, ce să le ceri laughing