| Vali215 a întrebat:

Păreri despre facultatea de kinetoterapie?

2 răspunsuri:
| Sorin2k3 a răspuns:

Nu e un domeniu căutat, când termini o facultate trebuie să ți cont de nevoia de personal de pe site-urile de angajări, altfel riști să rămâi cu diploma, majoritatea celor care au terminat kinetoterapie și-au deschis cabinet propriu, precum și cei de la psihologie, daca dispui de bani pentru cabinet propriu după ce termini why not.

| Rihhana1 a răspuns:

Este o facultate de viitor, de la atata munca la birou sunt atatia oameni care sufera cu spatele.
Spor!