| Nicoletei15 a întrebat:

Păreri despre medicina veterinara, țin sa menționez ca sunt fata, ma voi descurca?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Da, te vei descurca, n-are nicio treaba dacă ești fata.

| Nicoletei15 explică (pentru Nirvanaaa):

Da,asa am zis și eu. Dar majoritatea îmi zic sa nu ma fac doctor veterinar ca e o meserie destul de grea și nu are ce cauta o fata, se spune ca e o meserie destul de riscanta și o fata nu are ce cauta. Dar eu oricum nu ma voi lua după asta! Mulțumesc!

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Nicoletei15):

O sa fii surprinsă de câte fete sunt studente acolo. Oamenii doar își dau cu părerea, tu fă ce îți place.