| denisaelena24 a întrebat:

Pareri despre UMF Constanta, UMF Brasov si UMF Iasi? As dori cat mai multe detalii despre fiecare in parte daca se poate! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine crezi ca le-a făcut pe toate 3 sa le compare?
Toto ce putem sa iti spunem e ca facultatea de medicina din Iasi e printre cele mai bune din tara.

| Yurisa a răspuns:

Nu stiu cum e umf Brasov, dar stiu ca umf Iasi e mai bun decat umf constanta din ce imi zic studentii de acolo. La Iasi e aparatura moderna, camine ok, etc etc

| armygirl a răspuns:

Eu zic UMF Cluj. Nu te complica cu alte facultăți. Țintește spre ce-i mai bun.winking