| crolincik a întrebat:

Pe ce fel de material ar trebui sa fac o lucrare pe care o sa lipesc braduti din hirtie?

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Braduti plati sau facut in real ( 3d confectionati direct din hartie sa arate ca bradutii reali ) sau decupati
1. reali. cel mai bine i-ai face coada la bradut mai lunga si ai infigeo im pluta
2. pe coala mare de 160x120 de carton
Funditaa?!?!?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Carton gros sau placaj

| Damon01 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste cred ca spuma de mare, sunt asa malte bobite albe rotunde si mici care sunt prinse una de alta si sut gen un tablou, cred ca se izoleaza case cu el sau demicarton (duplex) sau pur si simplu carton