| afrodita3333 a întrebat:

Pe CV trebuie trecute si competentele de la bac? De ex la engleza daca nu ai cambridge-ul sau orice alt certificat poti trece proba de la bac sau nu ajuta cu nimic oricum?

4 răspunsuri:
| printzu10 a răspuns:

Pe CV poti sa treci ce vrei tu happy toata viata ta din clasa I pana acuma big grin
Unii angajatori chiar sunt interesatihappy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa le treci, mai ales daca vor constitui un avantaj pentru angajare, respectiv se cere si cunoasterea unei limbi straine.

| SasNetRomania a răspuns:

Cat mai multe cu atat mai bine..insa atentie nu pune din burta...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi trece în CV şi Competenţele lingvistice de la BAC, dar, oricum, nimeni NU ţi le ia în seamă rolling on the floor
Ai şi tu un Certificat cu care n-ai ce face decât, eventual, să-l înrămezi şi să-l atârni pe peretele camerei laughing

Toate cele bune.