| romina_1167 a întrebat:

Pe timpul acesta de criza, in ce alte meserii sunteti pergatiti sa lucrati? Avand in vedere ca ati fost concediati, sau nu va mai convine salarul!

Răspuns Câştigător
| morena a răspuns:

Deocamdata sunt destul de bine platita, in meseria mea de cofetar, in raport cu salariile din Romania! Dar sunt pregatita de schimbare oricand, avand in vedere ca nu mi-e frica sa muncesc si ca am avut destule locuri de munca(in Italia):bucatarie, brutarie, self service, ospatar! Ba chiar am lucrat si la camere si la masina de spalat vase, masina de calcat haine!
Nu trebuie sa stai si sa astepti sa-ti pice din cer o oferta de munca, important e sa ai vointa sa muncesti, de a nu trandavii!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucratori necalificati