| anonim_4396 a întrebat:

Pe tine ce te motiveaza sa fii performant?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ma motiveaza recunoasterea celorlalti pentru sacrificiile mele si pentru faptul ca sunt special. Asta mai ales in aceste vremuri in care a fi moral inseamna ceva cu adevarat.

4 răspunsuri:
| AldanaBlue a răspuns:

Faptul ca nu vreau sa ajung la batranete si sa zic ca a trecut viata pe langa mine si nu am realizat nimic.
Faptul ca ajung acasa dupa o zi plina de munca, de probleme si sunt multumita de mine, de ce am rezolvat si am acea satisfactie profesionala.
Ar mai fi de zis, totul e sa vrei cu adevarat sa faci ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Propria împlinire prin reuşite.
Eşecurile mă ambiţionează şi mai tare să mai încerc până la câştig de cauză.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceea ce ma motiveaza sa fiu peformant este ca exercit meseria care imi place, astfel ca munca aproape ca este egala cu distractia. Pe langa asta ma motiveaza aprecierea celorlalti si nu in ultimul rand rasplata financiara.

| oranya a răspuns:

Concurenta big grin