| axeel02 a întrebat:

Pe viitor as vrea sa fac academia de marina comerciala din Constanta si sa plec pe mare. Problema este ca as vrea sa stiu si eu salariu, treptat de la fiecare functie, sau macar cel mai mic salariu si cel mai mare!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti se pare ca statul mai are nave si salariul este la fel? Navele sunt ale unor particulari si dau fiecare cat vrea. I-ar fi cuiva imposibil sa-ti spuna ce salarii sunt.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca vrei salariu bun: Politehnica-Facultatea de inginerie aerospaiale. daca iti place marea: o sa ai o mare dezamagire