| Dan_5885 a întrebat:

Pe viitor dupa ce terminati un liceu sau de ce nu o facultate la ce job in ce domeniu v-ati gandit sa lucrati?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu actualul guvern nu ai niciun viitor! Trebueie să emigrezi prin străini!
Pa, pa.

| iTami a răspuns:

In arta,mangaka sau scriitoare,sau actrita, sau cantareata, sau toate... happy

| Demoiselle a răspuns:

Jelli draga o sa mori de foame... Posibil aceleasi intrebari, dar sunt raspunsuri diferite, de la utilizatori cu opinii diferite, din perioade diferite.

| Demoiselle a răspuns:

Eu nu am conflicte cu nimeni niciodata, cu atat mai putin pe net, fata draga.

| Gumitsăă a răspuns:

Ok.deci stiu ca eu sunt inca tanara, (bobocel la liceu).dar chiar mi-ar placea sa fac Dreptul.Imi doresc sa ajung avocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un domeniu in care sa fiu pusa sa sterg intrebarile repetitive la infinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Demoiselle, iar te iei de mine? Stiu ca am mai avut noi un conflict prin aprilie. In fine, nu asta conteaza.

Si ma rog, dragutii utilizatori nu pot sa acceseze intrebarea aia si sa puna alt raspuns dupa ce se razgandesc?

| AnonymousQ666 a răspuns:

Eu as vrea sa devin cantareata! :* am o voce foarte frumoasa!winking
cant in engleza!

| Alesandraas a răspuns:

Ceva legat de psihologie sau de ce nu, pedagogie.
Oricum ne vom schimba ideiile pana ce terminam.happy

| Dan_5885 explică:

Jelli acum sincer nu esti obligata sa raspunzi daca intrebarea pusa de mine a mai fost postata de x ori sunt opiniii diferite ale utulizatorilor diferiti. dar daca asta e parerea ta nu am decat sa o respect.numai bine!

| sweetmind a răspuns:

Hey, dan. mi.ar placea foarte mult sa ajung pediatru, chiar daca este mult d invatat. poate ti.am dat o idee...