| andreidin a întrebat:

Pentru a detine o arma trebuie sa dai un test psihologic, situ ca poate unii o luati intr-o gluma dar e doar o curiozitate, v-as ruga daca se poate sa-mi spuneti unde trebuie sa ma duc pentru a da acel test si testul in sine e greu? am facut niste teste iq si am scos mereu iq :105.112, 111 si 103 cu rezultatele astea sunt sanse? Inca o data este doar o simpla curiozitate, nimic mai mult

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul corect il primesti doar de la Serviciul arme din cadrul Politiei judetene din judetul tau, de acolo te trimite la un psiholog autorizat.
Testul psihologic pentru arma nu are prea mare legatura cu testele de inteligenta.

Răspuns utilizator avertizat