| Nina10b a întrebat:

Pentru a deveni distribuitor Herbalife cat trebuie sa platesi la inceput si pe parcurs. Ce cheltuieli implica aceasta afacere?

1 răspuns:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu iti sugerez sa suni la ei sa intrebi. Numarul il poti lua din fragmentul de mai jos din care te poti informa.
4. DISTRIBUITORI INDEPENDENŢI HERBALIFE

Produsele şi serviciile Herbalife sunt vândute prin intermediul reţelei de Distribuitori Independenţi Herbalife. Pentru a achiziţiona bunuri şi servicii Herbalife nu este nevoie să deveniţi Distribuitor Independent. Dacă, totuşi, sunteţi interesat în a deveni Distribuitor Independent Herbalife, sunteţi rugat să sunaţi la 004 021-316 59 33/32 sau 0800 800 478.