| heyulika a întrebat:

Pentru a fi promoter ( de exemplu in Carrefour) trebuie sa ai pile?

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sunt firme specializate care se ocupa cu asa ceva, nu iti trebuie pile. Cauta pe site-urile de joburi si vei gasi, firme care angajeaza promoteri, si te vor timite in diverse locuri, nu numai in carrefour pentru a promova produse diferite, de la tigari, pana la detergent. Sau daca nu gasesti ep net, intreaba chiar una din fetele care este deja promoter, cum se numeste firma la care lucreaza ea si niste date de contact.

| mgtow a răspuns:

Nui necesar doar diploma de 8 clase si ai loc de munca asigurat ¬¬

| Flav a răspuns:

Eu am vreo 2-3 pile in sertar si nu-s nici macar tehnician de salubritate publica.

| bebytzza_9352 a răspuns:

Din cate stiu eu nu.

gasesti anunturi prin ziare sau chestii dastea.suni.te programeaza. mergi acolo dai un fel de proba.adica vin mai multe fete si iti da un produs pentru care u trebuie sa gasesti calitati adica sa-l faci pe ascultator sa cumpere acel produs (in fine nu ma exprim eu ff bine dar intelegi u laughing sperbig grin ) dupa care din toate fetele alea ei aleg cateva te suna si poti incepe munk laughing. km asta stiu eubig grin despre promotiibig grin

a si mai stiu ca dupa c e esti angajata.in timpul in care u esti la munca trimit oameni care te verifica daca iti faci sau nu treaba si din cate am inteles daca le place de tine cum lucrezi vin si iti spun daca nu merg la firma iti fac raport si in scurt timp esti inlocuitalaughing big grinbig grinbig grin ceva de genul astahappy

sper sa-ti fie de folos discursul meu nu foarte bine elaboratlaughing big grin succestongue