| yomony96 a întrebat:

Pentru a intra la Pedagogic, profil matematica informatica bilingv, ar trebui sa mai dau vreo proba sau un examen pe langa cel la engleza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde! Daca in brosura pe care ai primit-o de la scoala, in dreptul profilului mate-info nu este nicio medie, inseamna ca trebuie sa dai probe. Daca iti arata media, nu trebuie sa dai niciun examen!

bafta cu intrarea la liceu!happy

1 răspuns:
| yomony96 explică:

Am dat examenul la engleza. Ar fi trebuit sa mai dau vreo proba, cum sunt cele pentru educator-invatator, ca sa intru la Pedagogic, Ploiesti, profilul mate-info-bilingv engleza?