| steaua12 a întrebat:

Pentru cei care joaca la stanley bet vreau sa pun un bilet la partiuri sportive vreau sa pun pe luni marti si miercuri acestea sunt meciurile chelsea man united x2 otelul Galati fc steaua x2 psg-barcelona 1x bayern muchen juvestus 1x si malaga-borussia dortmund x2.Ce parere aveti de aceste meciuri?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Barcelona nu cred ca pierde la PSG si Otelul nu cred ca pierde acasa cu Steaua.e posibil sa fie egal. Otelul joaca destul de bine si are jucatori noi, mai ales acasa joaca bine.dar nu stiu ce sa-ti spun incearca.
Eu te sfatuiesc sa pui meciuri din strainatate in care echipele mari(gen Barcelona, Real, Milan) joaca cu echipe net inferioare(gen Cesena, Ajaccio etc) in care victoria echipei mare sa fie extrem de posibila... Daca pui meciuri gen PSG -Barcelona nu prea o sa ai sanse..fiindca Barcelona ai vazut si tu chiar daca in ultimul timp nu prea mai straluceste, prinde zile extrem de bune in care poate marca peste 3 goluri.
Citeste pe google:sfaturi pentru pariat, despre pariat etc. si ai sa intelegi mai bine.
PS:Si eu sunt un incepator in domeniul asta...

big grinNumai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua bate la sigur poti pune 2 sigur, psg nu bate pe barsa, eu as pune 2 sigur si pe baier 1 sigur iar dortmund x2 (pune biletu asta cu 2 lei, si vei fi surprins:p