| cristi_8798 a întrebat:

Pentru cei care sunt la liceu eunergetic din sibiu...cum e acolo e fain te lasa sa fumezi ca vreau si eu sa intru acolo!

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Hai ca e tare intrebarea laughing
pe bune acum ce scoala te lasa sa fumezi? ce scoala nu are regulament de ordine interioara legat de fumatul in scoli? cred ca nu exista una tongue

daca ai fumat la o scoala probabil in pauza ai fumat pe ascuns in baie sau pe langa scoala sa nu te vada nimeni.nu cred ca de fata cu profesorii, directorul ai fumattongue