| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a lucrat sau inca mai lucreaza in domeniul "Web Development-ului" cum vi se pare aceasta meserie? Adica pentru un junior la ce proiecte ia parte, sau in mare parte cand te angajezi prima oara ce te pune sa faci si la ce nivel de efort, lucrezi doar cu putin html si css sau te pune deodata la proiecte cu o echipa anumita, vreau niste detalii, multumesc pentru atentie.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programarea se stie ca e o meserie foarte bine platita si trebuie facuta din pasiune ca e destul de grea.

Cat despre ce face un incepator, totul depinde de nivelul lui, de proiectele firmei la care se angajeaza samd. Firma la care lucrez eu mereu baga juniorii direct in pâine... Php, css, html, js, mysql si ce alte framework uri se mai folosesc. Bineinteles exista mereu o perioada de training pentru care care nu stapanesc una din tehnologii