| dancapitan a întrebat:

Pentru cine merge la un interviu de angajare, trebuie sa duca si CV-ul cu el sau nu (acesta a fost trimis in prealabil online)?

6 răspunsuri:
| alissya a răspuns:

Am fost odata sa ma angajez si normal, ceva-ul l-am depus inainte si apoi ei m-au sunat de la firma.
depinde si de firma acum unde si cum... da stiu sa iti spun sigur ca inainte iti depui ceva-ul apoi ei hotarasc daca te suna sau nuwinking

| alissya a răspuns:

Scuze ceva-ul laughing nu (ceva-ul) laughing

| alecs871 a răspuns:

De obicei nu, iti dai seama ca il au ei de pe acel site, dar, am fost la un interviu cand mi-a spus in telefon, cand m-au sunat, sa duc si un ceva. Deci daca e sa iti spuna la telefon sa le duci si un ceva cand te prezinti la interviu, iti iei unul, daca e sa nu iti zica... nu duci, oricum, te mai intreaba din nou de tot ce ai scris in ceva si la interviu.

| Apollon a răspuns:

Unii iti cere CV-ul, altii nu. E bine sa ai CV-ul la tine pentru orice eventalitate. De exemplu, poate nu le merge calculator, poate ti-au pierdut CV-ul, etc. D-aia e de preferat sa CV-ul la tine.

| Minks a răspuns:

Ti-e lene sa cari o foaie de hartie dupa tine? E scump tusul, sunt scumpe colile?

| Apollon a răspuns:

Corectie: iti cer*