| MeAlex a întrebat:

Pentru clasa aIX-a credeti ca trebuie sa fac meditatie pentru admitere?

Răspuns Câştigător
| AnyAda a răspuns:

Depinde de tine si de cum te descurci la scoala. Eu sunt in clasa a X-a si nu am facut meditatie pentru admitere, pentru ca ma simteam pregatita, si am luat note foarte bune la examene, dar daca tu simt ca nu ai invatat ceva la momentul potrivit, ar trebui sa faci, ca sa fii sigura. Bafta! big grin

3 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Ar trebuihappy happy eu fac happy Nus atent la scoalalaughing sunt genul superactiv

| alextotal a răspuns:

Salut. Da ar trebui sa faci deoarece lucrurile se complica de la lectie la lectie.

| gioglovan a răspuns:

Daca vrei sa intri la un liceu bun normal ar cam trebui.Depinde cum te descurci la scoala.