| FataAnonima99 a întrebat:

Pentru fete, unde e mai frumos să dea, la Jandarmi sau la Poliție?
(Vă rog să îmi spuneți și cateva argumente.)
Mulțumesc! :*
Funda pentru cel mai clar răspuns! :* happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IQ a răspuns:

Buna! Depinde unde iti place tie...cunosc fete jandarmerite si le face mare placere sa se duca la serviciu... imi cobor palaria mai degraba in fata unei fete din cadrul Jandarmeriei decat unei politiste! Oricum, depinde ce te atrage pe tine mai mult..fiecare meserie e frumoasa in felul ei, cu avantaje si dezavantaje!

| levitht a răspuns:

La politie

| larisu a răspuns:

Politie zic eu ca este mai feminin...

| Queenly a răspuns:

Politie, caci jandarmeria e mult mai "agitata" si " brutala" decat politia.