| gabrielaaaa27ly a întrebat:

Pentru început, va doresc un Crăciun fericit! ❤❤❤
De o vreme mă plictisesc groaznic si chiar as vrea sa ies din zona asta de confort, dar nu prea stiu cum. Si pe langa asta, aș vrea să îmi găsesc talentul, pasiunile. Pana acum chiar nu am gasit ceva ce sa imi placa sa fac încontinuu, fără să mă plictisesc. Nu stiu ce profil să aleg la liceu. Mă descurc bine la scoala, dar nu stiu ce să aleg. Mă puteti ajuta, va rog?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ia-o pe rand.

Fa-ti un iubit. Daca ai, schimba-l.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Eh, acum crezi ca toți avem talente? În primul rând revin-o cu picioarele pe pământ (fără filme, imaginatie, vise in cap) cât mai realistă, cât mai la realitate Este si o melodie " ce **** **** faci când te lovești de realitate". Fii tu, alege ce-ti doresti, in ce crezi ca te-ai descurca. Nu te lasa influențată de familie, prieteni sau alte cunoștințe.