| sstirbeiu a întrebat:

Pentru IT-ști, ce facultate ar trebui pentru un loc de muncă (ca progamator în C#, Python și Web Developer/Designer)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer inca nu sunt la facultate, dar am de gand sa urmez aceeasi specializare, eu am de gand sa urmez uaic din Iasi isa mai sunt variante destul de bune si in cluj sau timisoare, cu admitere desigur, in opinia mea nu e asa de importanta facultatea, mai mult sa fie diploma acolo... cunostintele poti sa le aduni in mare parte si singurlaughing sper ca te am ajutat... desi nu sunt cel mai in masura sa raspund

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatea de informatica ca doar nu chimie sau istoria