| Altamira a întrebat:

Pentru medic pe smurd, ce facultate trebuie urmata, unde mai exact, cam cat ar fi salariul, cati ani de facultate, si cu ce examene se intra?

Răspuns Câştigător
| bogdan19977 a răspuns:

Pentru a fi medic pe smurd in primul rand ai nevoie de bac pe urma trebuie sa faci facultatea de medicina 4 ani 18 mi de euro salariul este de 25 milioane pe luna

| unprietenaproape a răspuns (pentru bogdan19977):

Serios? Facultatea de medicina dureaza 6 ani. Atunci ca sa devii paramedic pe ambulanta ai nevoie doar de 2 ani de studiu? Foarte tare, oricine ar putea face asta, daca ar fi adevarat.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Trebuie sa urmezi facultatea de medicina, bineinteles.