| anonim_4396 a întrebat:

Pentru o medie de 8.90, avand in vedere ca se zice ca mediile de anul asta o sa fie cu 0.30 mai mici, ce licee recomandati?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Licee bune.

| mODIN a răspuns:

Nu creazi ca ar trebui macar sa mentionezi orasul in care locuiesti? Eu pot sa-ti recomand si Liceul Tehnologic "Ștefan Manciulea" din Blaj, dar daca tu stai in Galati, nu prea cred ca te ajuta asta rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Am intels ca mediile anul asta vor fi mai mari anul asta, nu mai mici.

| Sjhxjcks a răspuns:

Depinde in ce oras esti