| ana2o1o a întrebat:

"People are so busy making a living so they forget to make a life"
E o afirmatie ft adevarata... dar v-as intreba pe voi cat de importanat e partea materiala? Ati putea practica o meserie, doar pentru confortul material pe care ti`l pot oferi banii castigati?

1 răspuns:
| Spufulette a răspuns:

Din punctul meu de vedere este indicat sa ai o meserie cu profit si care sa iti placa.Cei care practica o meserie doar pentru confortul material sunt cei care nu au de aleshappy