| taloilivia1889 a întrebat:

Peste 2 saptamani am balul bobocilor si am nevoie de o melodie care sa o cant vreau ceva vesel cine vine cu cat mai multe funda va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| tay2012 a răspuns:

Jesse j- price tag
michael alvarado-missin you like crazy (asta e si cu chitara)
poti sa canti cu mai multe fete dragostea din tei- ozone
marry you- bruno mars
mandinga -zhaleila (daca asa se scrie)
rolling in the deep -adele

5 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Canta Corina a ta, este draguta vesela e de party, plus, crede-ma, te vei descurca! Secret: Ca sa canti bine, bea o cana cu ceai si miere, si mesteca guma, ajuta sa nu ragusesti, succes, sa va distrati!>big grin

| catablondu a răspuns:

Ca tot esti la inceput de liceu, poti incerca Ani de Liceu, care varianta iti place mai mult. E o piesa veche, dar eu zic ca inca mai prinde. Sper sa iesi miss. Succes.

| tay2012 a răspuns:

Sau andre- lasa-ma papa la mare big grin

| allice_5275 a răspuns:

Radio killer-is it love out there, sau inna- caliente, india sau ok;; sper ca ti-am fost de ajutor, distractie placuta la bal!

| Andrutzza31 a răspuns:

Canta Voltaj si Stela Enache-Ani de liceu, se potriveste, e frumoasa, chiar daca e veche.