| NeyyMar11 a întrebat:

Plzz TPU ajutati-ma cu un driver video am asa in pc
Windows Xp versiunea 2003
amd atlom tm 64 x dual
core procesor 5000+
2, 61 ghz 2, 00 Ram
phisichal address extension

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iesirea direct de pe placa de baza s-au ai o placa video atasata, la ambele variante baga seria pe google si gasesti driver.succes.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca vrei un driver sa instalezi recomand sa descarci Driver Booster.
La versiunea Free ai gratis 60 de instalari (Download un pic slab), la versiunea pro ai download normal si instalari cat vrei tu oricand.

Driver Booster poti instala orice driver de pe pc tau el iti scaneaza si vede ce fel de driver iti trebuie:
Dai Update/Actualizare pe acel driver iar el il downlondeaza si instaleaza automat.
La placa video iti cere un restart ii dai un restart si gata ai instalat placa video si poate rula la maxim.