| Krepusskul a întrebat:

Poate să îmi spună cineva ceva despre ProGraphics?
https://prographics.ro

6 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Pai este un site unde primesti cursuri despre cum sa te folosesti de photoshop, Adobe after efects si alte programe pentru editare profesionala a materialului de gen, fotografii, video etc,

| Krepusskul explică (pentru syd2):

Mi-am dat și eu seama de asta...
Vroiam să știu dacă a făcut cineva unul din cursurile lor.

| CoquiNessa a răspuns:

Zilele trecute ai zis intr-o intrebare ca va fi ultima pe care o vei mai pune aici.

nu-ti zic nimic despre niciun prographics, nu am ce sa discut cu oamenii neseriosi.
rusine!

| Krepusskul explică (pentru CoquiNessa):

Nu înțeleg de ce ești așa de revoltată, calmează-te, e doar un site. Las-o mai moale, atâta răutate nu îți face bine.
Poți să mă ignori oricând dacă te dezgust.

| CoquiNessa a răspuns (pentru Krepusskul):

Ti-ai schimbat poza si nickname-ul, ai pus un S in plus sa nu te mai recunoastem, sa par eu aia nebuna acum?
rusine!

| Krepusskul explică (pentru CoquiNessa):

Nu de asta am facut-o. Eu nu incercam sa te fac sa pari nebuna... e suficient ce faci tu...
Daca imi pasa catusi de putin de reputatia mea aici nu renuntam la contul vechi, foloseste-ti capul si mai calmeaza-te fata.