| DrunkenIrish a întrebat:

Poate un cunoscator sa imi faca un clasament(gen top 10) cele mai bune facultati de medicina? Stiu deja ca Clujul si Bucurestiul au cele mai bune facultati dar vreau sa aflu si de altele.

2 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Toate sunt bune daca ai de invatat. Ies medici buni si de la Constanta, Galati, etc. Nu trebuie sa faci nu stiu unde. Si sunt si care fac la astea de mare prestigiu si sunt slabi. Cine are de invatat invata oriunde.