| Wrestling5543431 a întrebat:

Poate un student sa ajunga inginer daca nu a fost la facultate decat la examene? eu as zice ca nu.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Depinde care examen, de admitere sau la sfarsitul facultatii... Cu cea de admitere nu poate ajunge inginer dar cu cea de la sfarsit daca trece examenul poate ajunge inginer!

| Frank51 a răspuns:

Da, sunt elevi bine pregătiți care au deja cunoștințe și nu e necesar să meargă la cursuri, își pot da examenele și la final licența.

Chestia e că eu n-am văzut să fie mulți, la mine în clasă au fost 2-3 bine pregătiți din 44.

| Catlove33 a răspuns:

Eu la fel cred!

| Anitta97 a răspuns:

Pai dacă studiezi acasă foarte mult si iei examenele cu brio eu nu văd de ce nu … daca nu le iei înseamnă ca nu ai învățat și nu ai cum sa devii inginer!