| OmuCareInteraba a întrebat:

Pot folosi freelancer daca am sub 18 ani?

As vrea sa folosesc cardul de credit al fratelui meu pentru banii primiti (evident cu permisiunea lui).
Am inceput sa invat Blender in vacanta si nu vreau sa fi facut asta degeaba.
Ma gandesc ca folosind site-ul as putea intelege cum este sa lucrezi pentru altcineva.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Freelancer e un rahat. In principiu nu, dar daca chiar vrei sa faci o treaba, participa pe forumuri de grafica/freelancing DIN AFARA. Posteaza lucrari, asculta pareri, cere sfaturi, si abia dupa ce o sa vezi ca te descurci ok, abia atunci apuca-te sa cauti de lucru. Cine stie, poate chiar iti gasesti pe forum asa ceva. Freelancer e un mare rahat, crede-ma. Din orice punct posibil de vedere.

1 răspuns:
| singuraticul90 a răspuns:

Nu poti din pacate, cauta altceva pana faci 18ani