| Casian76 a întrebat:

Pot găsi un job legal unde sa lucrez doar în weekend? Pot lucra doar în weekend chiar și pana la 10/zi ore fiindcă sunt student.
Nu găsești job asa nicăieri pe net. Unde sa mai caut în afara de ejobs, Bestjobs, Facebook și olx?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Kfc știu că angaja doar pe weekend, vreo 1500 1600 lei parcă salariu, lucrezi doar în weekend 10 sau 12 ore

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La KFC si Mac.

| Frank51 a răspuns:

Gasesti zeci de joburi la tot pasul, este imposibil sa nu gasesti de lucru undeva, mai ales daca esti student si stai intr-un oras mare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cauta ceva remote. La ce esti student si mai ales cum te descurci cu engleza?

| cristimihailov a răspuns:

Videochat