| numesiprenume0 a întrebat:

Pot incepe să lucrez la 2 locuri de munca, unul full-time și altul part-time începand cu amândouă în același timp? Mă refer aici, cum mă voi descurca in perioada de training pentru amândouă? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| margota a răspuns:

Probabil greu! dar depinde de motivatia ta! nimic nu e imposibil happy

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

F prost te vei descurca..any more stupid questions?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de unde sa stim noi cum te ai descurca tu? Nici eu nu stiu cum m as descurca cu 2 joburi noi deodata

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti face 2 joburi in acelasi timp, depinzand nu mai de tine si cat de rezistent esti.
Nu trainingul trebuie sa te sterseze, ca ala se rezolva in cateva zile sau 1-2 saptamani, ci anii de munca la 2 joburi, daca vei fii capabil sa muncesti atat de mult.