| Alison22 a întrebat:

Pot intra la academia de politie daca tata a facut accident. nu chiar. a dat cu masina intr-un stalp si politstii i-au gasit in sange alcool. judecatorul i-a dat sentinta de 2 ani de inchisoare dar sa fie liber..si i-a luat permisul.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti.N-are legatura cu admiterea ta la Academie.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Copiii nu platesc pentru greselile parintilor lor. Poti face absolut orice cu viata ta, nu vei fi influentat de cazierul tatalui tau

| Piratul10 a răspuns:

Da,poti sa intri, pentru ca o sa fie vorba de cazierul tau nu de al lui, tu ești curat deci poti sa intri.