| Sebiis a întrebat:

Pot intra la liceul militar daca am platfus? Vreau un raspuns motivat!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, nu poți din păcate! trebuie să fii sănătos 100%.
Bye!winking

| giony54 a răspuns:

Nu poti intra pentru ca orice comisie medicala te va respinge pentru ca in armata trebuie sa ai un corp sanatos.

| Sebiis explică (pentru giony54):

Nu am probleme de genu daca alerg ma dor talpile sau sa nu pot alerga ...inca is ce-l mai bun din clasa.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

NU.a mai incercat o cunostina si a primit raspuns negativ.

| Perseverance a răspuns:

Piciorul tau plat o sa faca minuni prietene :d.

| DatMikassa a răspuns:

Eu am intrebat daca pot intra cu platfus si mi s-a raspuns afirmativ, daca poti sustine probele fizice cred ca e okay.

| georgianageo13 a răspuns:

NU. La liceul militar iti trebuie o inima de fier si un corp de otel.