| Adrian_Radu_2003 a întrebat:

Pot să ajung cântăreț cu şcoala profesională şi dacă e bună şi şcoală profesională vă rog spuneti-mi

1 răspuns:
| ALGator a răspuns:

Daca ai scoala profesionala si stii sa si cinti atunci ai doua posibilitati sa cistigi si sa traiesti in viata.
Multi lucreaza si cinta in timpul liber pe bani.
Ca sa cinti nu iti trebuie neaparat o scoala. Depinde cit stii sa cinti si de genul de muzica pe care vrei sa-l practici. De exemplu daca vrei sa cinti piese instrumentale sau vocale de virtuozitate, clasice, e bine sa urmezi o scoala de muzica.