| hopee a întrebat:

Pot sa dau la facultatea de drept daca is pe un profil tehnic mecanic mai exact? FUNDA. pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta profilul liceului absolvit, importante sunt bacalaureatul si reusita la admitere. Numai bine!

| Sabiina a răspuns (pentru Ioandelasal):

Eu stiam ca nu conteaza numai bacalaureatul, ci si profilul. De exemplu daca ai fost la un profil uman, nu poti merge mai departe spre real. Invers da. Acum nu stiu, poate stiu eu gresit. thinking

| hopee explică (pentru Sabiina):

Sper sa stii gresit happy mersihappy

| Sabiina a răspuns (pentru hopee):

Si eu sper asa. laughing Bafta :*

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Poti sa dai oriunde, acum sa ai bacul luat in versiunea care-ti permite sa dai la facultate si sa fii bun la romana si economie sa treci examenul de admitere la drept http://www.drept.unibuc.ro/Concurs-de-admitere-ZI-s21-ro.htm