| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa fac o facultate(cu sau fara frecventa redusa) in acelasi timp cu o scoala de politie/penitenciare?

3 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Nu am auzit de vreo facultate să te condiționeze să nu faci și altă pregătire în paralel.

| ReddY25 a răspuns:

Se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legal se poate, in hartii se poate, dar trebuie sa te asiguri ca nu se suprapune orarul - tu practic nu poti fi omnipresent... decat daca le faci online si inregistrezi cursurile si te uiti cand nu se suprapun.