| anamaria1985 a întrebat:

Pot sa imi pun in CV si ca am fost recenzor atunci la recensamant in 2021? A durat 2 luni. Sau lucrurile astea nu se pun?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, daca tu crezi ca te va ajuta la obtinerea slujbei.

| anamaria1985 explică (pentru Ioandelasal):

Pai daca la cealalta intrebare mi-ati zis ca nu pot sa scriu ceva ce nu e adevarat, acum nu pot sa scriu nici ce e adevarat dar nu are legatura cu job ul? Angajatorii se uita sa vada ce ai in CV, nu conteaza ca are legatura sau nu cu job ul. Nu vreau sa ma fac de ras

| Ioandelasal a răspuns (pentru anamaria1985):

Ce-am spus eu si ce-ai inteles tu!
Ti-am spus ca poti de la inceput, probabil nu trebuia sa scriu a doua propozitie.

| gabicoo a răspuns:

Poți! Dar care este relevanța?

| ioana748 a răspuns:

De ce nu?