| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi la McDonalds, da. Pune pe tine o camasa si un pantalon fara taieturi sau alte rahaturi de acest gen. Nu te duci in club sau la balci, te duci la un interviu de angajare. Codul de tinuta nu e adecvat.

| Andreeev explică (pentru anonim_4396):

La Decathlon, si cre'ca masa musculara conteaza mai mult decat imbracamintea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeev):

Daca te duci sa cari lazi, atunci e ok. Nu o sa iti dea nimeni post cu raspundere daca tu te tratezi ca un manipulant. Dar ar trebui sa te imbraci cum te vezi tu pe tine, nu cum te vad altii. Daca asta te reprezinta, go for it!

| Andreeev explică (pentru anonim_4396):

Consilier vanzari, acu' eu's doar un d'ala care vrea bani si are pasiuni sportive, cre'ca ma'ncadrez, eu in locu' angajatorului nu l'as angaja pe unu' cu 15 facultati da' slab si fara aptitudini in domeniu, sa nu stie cu ce lucreaza.