| anonim_4396 a întrebat:

Pot să muncesc ca și mecanic dacă am probleme cu coloana (partea inferioară a spatelui)?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai tu stii in primul rand daca poti sta in picioare si efectua efort de acest tip, timp de eu stiu 6-8 ore pe zi!
Medicul iti poate spune daca din punct de vedere medical ai voie, este recomandat sau nu este recomandat sa faci acest tip de lucru.
Asta banuind ca nu esti incadrat in problema ta ca persoana cu dizabilitati

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu știi cel mai bine. E clar că meseria impune stat in picioare mult, stat aplecat și ridicat chestii grele

| ioana748 a răspuns:

Depinde de probleme.
Daca sunt peste medie ca si gravitate, nu prea sunteti compatibil cu aceasta activitate.
sad

| KovacsB a răspuns:

Mai bine nu.