| AvalohAlyn a întrebat:

Pot să slăbesc considerabil și apoi să ajut alți oameni să slăbească? Cum pot face asta?
Știu că sunt influenceri care fac asta și exact prin procesul asta au trecut Au slăbit apoi au început să ajute pe alții.
Ajutati-ma și pe mine și spuneti-ni cum sa fac asta și macar satisfacție sa câștig daca nu bani.
Mulțumesc
E buna ideea mea? Eu cred că e formidabila deoarece îmi va da și mie motivație să slăbesc in primul rand iar după voi avea sarisfactii și castiguri ajutând pe alții.
Voi ce părere aveți?
Mă gândeam ceva site/publicitate.dar desigur primul și primul pas e sa învăț nutriție și să slăbesc EU.
Voi ce ziceți?
E posibil sa am succes cu ideea mea?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Ideea e buna dar sunt foarte multi, prea multi care fac asta. Cea mai buna metoda de promovare acum e tik tok si poate si faceboook dar piata e suprasaturata deja. Oamenii nu mai au bani, nu o sa se indure multi sa dea bani unuia care sa le dea un regim alimentar pe care mai mult ca sigur nu o sa il respecte. Nu lipsa de informare e problema ci dependentele. Eu una m-am ingrasat putin dar nu pentru ca nu stiu ce sa mananc ci pentru ca nu pot. Nu pot sa ma abtin de la anumite alimente care imi fac rau. Tu trebuie sa gasesti si oameni cu motivatie nu numai cu bani pentru ca vrei rezultate si asa se face reclama, prin exemple