| IICristina12 a întrebat:

Poti avea o cariera ca actor/actrita fara o facultate specifica? Raspundeti urgent va rog! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti daca chiar ai talent. Eu chiar sunt de parere ca actoria daca n-ai talent degeaba faci 300 de cursuri si facultati ca tot fortat o sa pari pe rol. La fel ca si cu muzica, daca n-ai voce degeaba faci canto.

| Bondarel99 a răspuns:

Da, bineinteles.

| JackR a răspuns:

Iti trebuie talent, nu studii! Cel mai bun exemplu (am trait cu el in acelasi oras): Jean Constantin, care s-a apropiat de o facultate de teatru, ca dracul de biserica.

Răspuns utilizator avertizat