| Stefan_Oprea_1999 a întrebat:

Poți da la ASE la Cobernetica chiar dacă termini pe Filologie?

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

De putut, se poate. Fiind admitere pe baza de dosar ( o tampenie dupa parerea mea). Problema este ce faci dupa la matematica? Ori aprofundezi singur ori platesti profesor pentru ore suplimentare daca vrei sa te duci acolo.

| Stefan_Oprea_1999 explică (pentru danutzu96):

Am fost mereu bun la aprofundat singur. Mersi mult pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. La Ase se intră pe baza notei de la bac.

| Stefan_Oprea_1999 explică (pentru anonim_4396):

Hei, pe Cibernetica totuși, ceea ce înseamnă muultaaa Mate, nu e necesar deci și un bac in Matematica?

| Andreea11989 a răspuns:

Da, se poate