| Stormtrooper a întrebat:

Poti face armata indiferent de liceul la care ai fost?
Daca faci armata ai sanse mai mari sa fi angajat oriunde ai aplica?

1 răspuns:
| AdelaElena88 a răspuns:

Eu stiu ca poti aplica la Medicina militara, sau la Academia Militara, chiar daca nu ai facut liceul militar. Nu stiu cate sanse ai de a te angaja oriunde, dar cert e ca armata iti ofera un loc stabil de munca in sistemul militar.Insa trebuie sa muncesti destul de mult, asta daca nu vrei sa lucrezi pentru colegii cu rezultate mai bune.Bafta!