| Archy37 a întrebat:

Poti obtine un post bun daca ai diploma si bani, dar cunostinte nu prea?

Răspuns Câştigător
| BlaBlaa a răspuns:

Orice e posibil in Tara lui Papura-Voda (a se citi Romanica).

6 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Cum ar fi sa dai bani sa ocupi un loc de munca? Pai crezi ca te tine pe ochi frumosi? Daca ai bani nu te angajezi, stai acasa si iti faci propria afacere.

| Archy37 explică (pentru papusikatha):

Raissa20,o sa cresti mare si o sa treci prin astea si apoi vei vorbi. Orikum mersi de opinie!

| papusikatha a răspuns (pentru Archy37):

Sunt destul de mare, am propria mea afacere, ti-am spus nimeni nu te tine ca ai bani si dai spaga pentru un loc de munca, cel mai intelectual ar fi sa iti faci propria afacere, sa fii propriul tau sef, sa platesti tu angajatii nu sa fii subalternwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai bani fa-ti o firma dar vezi sa angajezi si un consilier bun atat timp cat tu nu stii cu ce sa mananca. si vezi sa fie bun si de incredere consilieru ca daca tu nu stii el iti poate spune orice doar sa iti ia baniihappy sper ca te-am ajutat. bafta

| papusikatha a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici propria persoana in ziua de azi numai e de incredere!

| 45tibi a răspuns:

Poti obtine un post dar nu sa il si pastrezi daca nu inveti repede ce ai de facut! Nu te tine nimeni pe ochi frumosi trebuie sa fii de folos <